Social Icons

Δευτέρα 8 Ιανουαρίου 2018

Φιλική εκτός έδρας νίκη του Ατρόμητου Κρανιδίου επί του Ο.Φ.Ηλιοκάστρου με 5-2.( Φωτό).

Σε φιλικό αγώνα πού έγινε στο Ηλιόκαστρο ο Ατρόμητος Κρανιδίου κέρδισε
την τοπική ομάδα με σκορ 5-2. Τόσο ο Στρατής Δεστές και ο Δημήτρης Κούσης χρησιμοποίησαν όλους τους ποδοσφαιριστές τους για να δουν σε ποια αγωνιστική κατάσταση βρίσκονται εν όψη της δύσκολης συνέχειας του πρωταθλήματος.

Η ομάδα του ΟΦΗ άνοιξε το σκορ μόλις στο 5΄λεπτό με τον Δημήτρη Δεστέ.. Στο 25΄λεπτό οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν με πέναλτι του Δημαράκη. Στο 40΄λεπτό ο Μπάζος με σουτ έδωσε το προβάδισμα στον Ατρόμητο όπου ήταν και σκορ ημιχρόνου. Στο 50΄λεπτό ο Παπανδριανός με αυτογκόλ ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 1-3 για τον Ατρόμητο. Στο 65΄λεπτό ο Δορμπάρης με πέναλτι μείωσε για τον Ο.Φ.Η. σε 2-3. Στο 75΄ και 85΄λεπτά οι Μολάι και Μοχαμέτι με σούτ έκαναν το τελικό 2-5.

Ο.Φ.Ηλιοκάστρου : Μπουντούρης, Μπουγιούρας, Μούγιος. Παπανδριανός. Ηλίας Δαγρές, Μπεργκεκάι, Κατσαβελλας, Σαλογιάννης, Δεστές, Δορμπάρης, Σ.Μπουγιούρας,

Επίσης αγωνίστηκαν :Π.Οικονομόπουλος, Θ.Δερματάς, Ελιάνο Μπεργκεκάι , Φράγκος, Νικεδήμας.και  Κασνέστης.

Ατρόμητος Κρανιδίου : Στάπας,Παπασταύρου,Ελένης,Σκαλτσάς, Τσούλι, Μπουζί,Κάλα, Χαλούβας, Μπάζος,Δημαράκης,Καράι

Επίσης αγωνίστηκαν : Μοχαμέτι, Ταραγκίνης, Χότζα, Μπαλαμπάνης,Μολάι,